Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zalogowanie sie na metin2.pl


LubieZielone

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam taki problem ze nie moge sie zalogowac na metin2.pl wpisuje login i hasło poprawnie [próbowałem na wiele moich kont] i strona jakby loguje ale aoświeża sie i nie jestem zalogowany a jak poszłem do brata na kompa sie zalogowac to podziałało a u mnie nie wiem co jest próbowałem wiele przeglądarek, wyłączałem antywira i dalej nic system jest na nowo zainstalowany :P ma flash player net frame work 3.5 i 4 i nie wiem o co chodzi pomocy ;)

Opublikowano

przeczysc kompa CCleaner'em i wtedy spróbuj

18793.gif15221.gif

31887.gif21571.jpg

 

Jebnij Like'a !!

 

87016652.png

 

/AceBoy: Proszę dostosować się do regulaminu globalnego w sprawie sygnaturek

Opublikowano

Moze masz jakies polskie znaki( o ile sie da) w hasle?

Moze wlaczony caps lock?

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Moze masz jakies polskie znaki( o ile sie da) w hasle?

Moze wlaczony caps lock?

 

też nie ;/ wpisywałem ze 100 razy i nic nie wiem co jest przeinstaluje sterowniki i net frame worka i dam znać czy sie zmieniło

 

Edit: ehh nic nie podziałało :( przeinstalowałem programy i lipa a w metku jak otwieram isa to wyskakuje błąd ze sesja wygasła.. wie ktos czemu nie działa to ? :(

Opublikowano

Po prostu złapałeś wirusa co uszkodził plik systemowy dlatego przeglądarka Ci nie działa. Najlepiej zrób format przy okazji wszelkie możliwe wystąpienie problemów też zlikwidujesz.

Opublikowano

och znow format ;/ kurcze kupie płytki dvd zainstaluje system na płytke potem zrobie formata, ale szkoda ze niema innego wyjścia ;/ :(

 

potem dam znać czy podziałało ;p

Opublikowano

Z tego czytam to jedyna opcja to format bo moj kumpel tez mial cos podobnego. Potem sie okazalo , ze mial wirusa w przegladarce , ktory blokowal logowanie na niektore strony ( m.in metin , facebook itp )

Opublikowano

Wyłącz firewalla, ewentualnie format. ;/

 

Btw - Zawsze u brata możesz się logować. :P

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

probowales zalogowac sie na innym kompie ?? Lecz z tego co piszesz bez formata sie nie obejdzie.

18793.gif15221.gif

31887.gif21571.jpg

 

Jebnij Like'a !!

 

87016652.png

 

/AceBoy: Proszę dostosować się do regulaminu globalnego w sprawie sygnaturek

Opublikowano

Franci nikt nie ukradł mi konta :D sprawa już zamknięta zrobiłem formata oczywiście najpierw zainstalowałem antyvira przed uzywaniem kompa :P pobrałem opere tą co wcześnije uzywałem i zlogowałem sie normalnie bez problemu ;) dzięki chłopakom co powiedzieli ze formata trzeba i ze to virusek lubie to ;) mozna close

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...